Loqal – новинний агрегатор Loqal
Новини

Життя після інсульту: як 74-річний чоловік відновлюється за методами східної медицини

Життя після інсульту: як 74-річний чоловік відновлюється за методами східної медицини
Наше місто • 0 переглядів • 1 хв читання

74-річний Олександр — один із тих людей, для яких хвороба стала точкою переосмислення. Чоловік уже понад 40 років вивчає східну філософію, психосоматику, китайську та індійську медицину. Його шлях — це приклад того, як віра, знання і внутрішній спокій можуть допомогти людині пережити інсульт і знайти новий сенс життя, пише “Наше місто”.

Інсульт, який стався у чоловіка торік, повністю змінив його звичну рутину. Зранку він прокинувся та не зміг підвестися: права сторона тіла — рука і нога — відмовили. У лікарні діагностували інсульт.

“У кожної людини є життя до та після. І коли це сталося, я почав вивчати психосоматику”, — згадує Олександр.

Саме тоді він почав глибше занурюватися у вчення Луїзи Хей, Ліз Бурбо та східні трактати. Як він пояснює, хвороба — це не лише фізіологія, а й сигнал на рівні думок, переконань та емоцій.

“Мозок, він як комп’ютер: думка породжує слова, слова — дії, дії стають звичкою, а звичка формує долю”, — ділиться він.

Олександр не полишає традиційного лікування, але впевнено додає до нього нетрадиційні практики. Він щоденно виконує дихальні вправи, використовує індійські браслети з камінням та робить спеціальні масажі.

“Коли людина працює пальцями — вона подає сигнал органам. Навіть якщо людина не може рухатися — подумки вона може уявляти ці рухи, і мозок буде отримувати сигнали”, — пояснює він.

Один із методів, які використовує чоловік — це масаж пальців за допомогою палички з верби. Олександр стверджує, що це активізує важливі точки, пов’язані із серцем, легенями, перикардою.

“Є точки, які заспокоюють серцеву діяльність. Якщо відчуваєш оніміння – масаж пальців активує потоки енергії. Це не магія – це біологія і знання меридіанів”, — переконаний він.

Для Олександра відновлення — це не тільки фізичні вправи, а й ментальна чистота. Він щодня працює над своїм емоційним станом, вірить у силу думки й духовну складову здоров’я.

“Те, про що ми думаємо – завжди відбувається. Якщо думки світлі, тоді й шлях до одужання стає коротшим”, — говорить він.

Історія Олександра — це приклад того, що навіть у літньому віці можна шукати нові знання, методи, і змінювати підхід до життя. Це також нагадування, що інсульт — не вирок, а лише випробування, яке можна пройти з гідністю та внутрішньою силою.

Раніше ми писали, чи загрожує вам інсульт: перевірте себе за допомогою простого тесту.

Також ми писали, перші години — вирішальні: як у Дніпрі рятують хворих з інсультами.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: Головне, Дніпро, Медицина

0