У результаті масованої ракетної атаки 24 червня в Дніпрі були пошкоджені сотні житлових будинків, а також освітні й медичні установи. Міська влада продовжує надавати допомогу постраждалим мешканцям. Для жителів гуртожитків у Новокодацькому районі, які зазнали найбільших руйнувань, організовано штаб допомоги. Він функціонуватиме на базі районної адміністрації. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на пресслужбу міської влади Дніпра.
«Його роботу я особисто координуватиму. Наша мета — повернути людям елементарні умови для життя: у багатьох будівлях вибиті всі вікна, зруйновані двері, дах, є проблеми з електропостачанням. Зараз у гуртожитках підключені лише окремі розетки, щоб можна було зарядити телефони чи підігріти воду. Ми працюємо з енергетиками над повноцінним відновленням потужностей. У цій ситуації Дніпро бере на себе відповідальність за всебічну допомогу — як коштом міського бюджету, так і завдяки державним субвенціям та підтримці обласної військової адміністрації і благодійників», — зазначив заступник міського голови Ігор Маковцев під час зустрічі з мешканцями.
До складу штабу увійдуть представники ЦНАПу, комунальних служб, КП «Дотик», адміністрації району
«Наше головне завдання — організувати системну допомогу кожному постраждалому мешканцю. Міський голова чітко сказав: Дніпро нікого не залишить у біді. І ми це виконуємо. Уже надаємо матеріали для тимчасового ремонту, гарячі обіди. Крім того, мешканці зможуть отримати грошову допомогу — 10 800 гривень на особу після індивідуальної оцінки потреб. Для цього необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і документ, що підтверджує проживання в постраждалому гуртожитку. Також буде доступна психологічна підтримка, юридичні консультації, допомога в оформленні документів. Усе це координує штаб за участі міської влади, комунальних служб і благодійних організацій. Ми працюємо, щоб кожен мешканець відчув підтримку і не залишився наодинці з проблемами», — зазначив директор КП «Дотик» Рафаель Кіжнер.
«Ми дуже вдячні владі: з першого дня після обстрілу нас не залишили наодинці. Приїжджали представники міськради, працювали благодійники, були організовані пункти допомоги, давали їжу, матеріали, гарячі обіди. Усе пояснили, що і як робити далі. Документи я вже зібрала, тепер чекаю на подальші кроки. Маю надію, що з часом усе відновиться», — розповіла мешканка одного з постраждалих гуртожитків Наталія.
Раніше ми писали, внаслідок ракетного удару рф по Гуляйполю загинув командир 110-ї ОМБр Захаревич.
У Дніпрі в сквері Героїв оновили проєкт «Історії Героїв»: 45 нових історій військових, які загинули за Україну.
Раніше ми писали: Серце не витримало: через отримане поранення загинув Герой з Самару.
Також говорили: Очима пасажирки: що відбувалося у потязі під час балістичної атаки на Дніпро.
Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра
Позначки: Війна, Україна Росія війна