23 липня відзначають Всесвітній день китів і дельфінів. Віряни вшановують пам’ять святих мучеників Трохима, Теофіла та інших. До Нового року залишився 161 день. Куди піти у Дніпрі сьогодні, знає “Наше Місто”.
У Дніпрі на лівому березі панує справжній літній настрій – у парку Сагайдак, що біля Воронцовського пляжу активно відпочивають містяни. Тепла та сонячна погода приваблює як дорослих, так і дітей.Тропинка з деревами навкруги веде до дитячого майданчика, однак у спекотні дні малеча частіше обирає пляж або катання на велосипедах. У затишних алеях парку можна сховатися від сонця та перепочити.
Де і коли: парк Сагайдак, Розташований на лівому березі м. Дніпра.
Ексклюзивний повнокупольний фільм виробництва Planetarium Noosphere «Космічний круїз» — це захоплива подорож планетами Сонячної системи!
Незвичайні ландшафти на планетах земної групи, крижана атмосфера віддалених газових гігантів…Не виходячи із Зоряної зали ви відвідаєте Меркурій, Венеру, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон та навіть деякі супутники планет Сонячної системи.
Дізнавайтеся більше про кожну планету, їхні особливості, таємниці та загадки! Мальовничі пейзажі, надзвичайні краєвиди та дивовижні відкриття — все це чекає на вас у нашому космічному круїзі!
Від початків свого існування задля реалізації потреб у житті, безпеці та їжі людство створювало та використовувало різноманітну зброю та засоби захисту. Не виключенням були й українські терени, що від найдавніших часів стали фронтиром, ареною боротьби за владу, волю та виживання. Від зброї кам’яної доби і залізних мечів скіфів до сталевих шабель козаків – кожен історичний період вплинув на військову спадщину українського народу. Зброя тут ніколи не була лише інструментом війни – вона символізувала гідність, мужність, прагнення до свободи, боротьбу за ідентичність.
На виставці представлено понад 200 предметів із музейної колекції зброї (приватні колекції О. Поля, В. Левенсона, М. Миклухо-Маклая та ін.), що формувалася ще в ХІХ ст. З-поміж експонатів – мечі, шаблі, палаші, бойові сокири, алебарди, ножі, кинджали, шоломи, кіраси, кольчуги – унікальне озброєння не лише з України, але і Японії, Персії, Індії, Західної Європи, народів Африки й інших регіонів Світу. На Вас чекають цікаві історії розвитку зброї та обладунків від кам’яної доби до кінця ХІХ ст.
Де і коли: Кожного дня, крім понеділка, з 10.00 до 16.00. Історичний музей ім. Д. І. Яворницького, просп. Дмитра Яворницького, 16, 100 грн., для дітей, учнів, студентів – 50 грн.
Дивлячись у розриви ІІ» зосереджує увагу на пейзажі, території, біотопі як альтернативах ідеологічно організованому «видовищу історії». Проєкт містить дві «виставки у виставці». Перша — «Острівці вразливого» — розповідає про чуттєвість, що не збігається з риторикою «незламності», але водночас існує поруч із нею в трансформованій війною дійсності. Друга — «Казка про рукавичку» — звертається до колекції галереї Артсвіт як до «ландшафту мистецтва», де художні твори утворюють щільну мережу зв’язків. Окремі об’єкти з-поза колекції реагують на її теми, збагачуючи наявний контекст.
Де і коли: галерея Артсвіт та Центр сучасної культури у Дніпрі, Крутогірний узвіз 21а, Дніпро. Вхід через скляні двері з боку Успенської площі
Раніше ми писали як у Дніпрі під’їзди багатоповерхівок стають художніми галереями
Категорія: Афіша, Новини Дніпра
Позначки: Афіша Дніпра, Головне