Починаючи з нового навчального року, українські восьмикласники та дев’ятикласники вивчатимуть ще один обов’язковий предмет. Про це заявив міністр освіти і науки Оксен Лісовий, пише «Наше місто».
До шкільної програми вводять курс «Підприємництво і фінансова грамотність», спрямований на формування практичних навичок у сфері грошей, банківських послуг і підприємницької діяльності.
Метою нового курсу є озброїти учнів знаннями про те, як ефективно управляти особистими фінансами, розуміти принципи роботи фінансових установ, а також орієнтуватися у правах споживача фінансових послуг. Крім того, школярі зможуть спробувати себе в ролі підприємців, розробляючи власні бізнес-ідеї.
У 8 класі предмет викладатиметься протягом 17 навчальних годин, у 9 класі — 35 годин. Програму вже затвердили, а педагоги проходять відповідну підготовку.
Школярі отримають підручники, робочі зошити та доступ до онлайн-ресурсів, що допоможуть зробити навчання сучасним і практикоорієнтованим. Впровадження курсу є частиною ширшої стратегії з підвищення фінансової обізнаності молоді в Україні.
Нагадаємо, пильнувати та попередити дітей: освітянам Дніпра розповідають про мінну небезпеку.
Раніше ми писали: Скільки коштує навчатися на юриста у 2025 році: порівняння цін в університетах Дніпра.
Також розповідали: Як обрати університет у 2025 році: на що звертати увагу абітурієнтам і батькам.
Окрім того, ми говорили: Скільки коштує навчання у Дніпрі в 2025 році: ціни в університетах міста.
Вартість вищої освіти у приватних ВНЗ Дніпра: скільки коштує навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля. Університети Дніпра: скільки коштує навчання у НТУ «Дніпровська політехніка» в 2025 році.
Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна