Автор створює гобелени, панно, композиції на релігійну тематику, грамоти, обкладинки для книжок та костюми для фільмів
У Чернівцях відкрили виставку художніх виробів зі шкіри відомого митця зі Львова Володимира Сидоренка. Експозицію представили у Буковинський центр культури і мистецтва (БЦКМ), що на вулиці Й. Главки, 1А. Окрім робіт художника, там можна побачити вироби його учнів – студентів Львівської національної академії мистецтв та Львівського фахового коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша, а також роботи воїнів-учасників проєкту «Незламні».
Як розповідають у БЦКМ, твори Володимира Сидоренка зберігаються у державних і приватних колекціях всесвітньо відомих діячів, письменників, модельєрів, філософів, митців.
Автор створює гобелени, панно, композиції на релігійну тематику, грамоти, обкладинки для книжок, костюми для фільмів, інші атрибути. Він відкриває своїм студентам секрети ремесла, допомагає їм поєднувати у роботах традиційні техніки з сучасними тенденціями. Школа Володимира Сидоренка – не лише передача знань, а й формування власного мистецького підходу кожного учня, здатного звучати як нині, так і в майбутньому.
Виставка у Чернівцях концептуально вибудувана так, що роботи учнів експонуються разом із творами вчителя, тож кожен відвідувач має нагоду бачити, що означає фраза «школа Володимира Сидоренка». Відкриття експозиції відбулося за особистої участі автора та учасників ініціативи «Незламні». Одна із граней цього реабілітаційного проєкту полягає в тому, що поранені воїни займаються мистецтвом для ментального відновлення і допомагають їм у цьому професійні художники, серед них і Володимир Сидоренко.
Представлена експозиція покликана зцілювати ментальне здоров’я тих, хто цього потребує.
Виставка «Художні вироби зі шкіри», автори якої – Володимир Сидоренко та понад 30 студентів Львівської академії мистецтв та Львівського фахового коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені І.Труша, а також воїни-учасники проєкту «Незламні», експонуватиметься упродовж місяця у Буковинському центрі культури і мистецтва.
Організатори щиро запрошують прийти і відчути на дотик мистецтво, яке лікує.