Сучасна тенденція в USB-зарядних пристроях полягає не в збільшенні потужності чи кількості портів, а в інтеграції зарядних кабелів, які зникають, коли вони не використовуються. Anker була однією з перших компаній, яка випустила зарядний пристрій з вбудованим висувним кабелем USB-C в жовтні минулого року, але її останній зарядний пристрій пропонує таку ж зручність на робочому столі разом з трьома розетками змінного струму, до яких не потрібно залазити під стіл, щоб отримати доступ.
Майже рік тому Anker випустив настільний зарядний пристрій з регулятором на боковій панелі, за допомогою якого можна було регулювати вихідну потужність шести USB-портів, але він коштував 169,99 доларів США і вимагав від користувача власних кабелів. Нова зарядна станція 7 в 1 Nano Charging Station від Anker може заряджати лише чотири пристрої через USB, але за ціною $89,99 вона дешевша і потенційно більш універсальна, оскільки ви можете додати додаткові USB-порти, підключивши інші адаптери живлення до задньої панелі.
Найбільшою перевагою Nano Charging Station є пара кабелів USB-C довжиною 2,3 фути, які швидко втягуються і надійно утримують свої роз’єми за допомогою магнітів. З одного боку до них приєднано додатковий порт USB-C та USB-A.
Ще одна причина, чому ця зарядна станція коштує майже вдвічі дешевше, ніж Anker за $169,99, полягає в тому, що вона пропонує меншу вихідну потужність. Дорожчий варіант може видавати до 140 Вт потужності на пристрій, але Nano видає лише 100 Вт, коли до неї не підключено нічого іншого. Якщо ви заряджаєте два пристрої, максимальна вихідна потужність знижується до 50-88 Вт, залежно від того, які порти використовуються.
Якщо пристрої підключені до всіх чотирьох USB-портів, максимальна вихідна потужність становить лише 30 Вт, що недостатньо для ноутбука. Щоб ви не дізналися, що ваш ноутбук не заряджається належним чином, коли він раптово розрядиться, зарядна станція оснащена 1,3-дюймовим РК-дисплеєм, який показує, скільки енергії подається на кожен підключений пристрій.
Хоча обіцянки повністю бездротового світу завдяки таким технологіям, як Wi-Fi і Qi, ще не зовсім матеріалізувалися, нещодавнє поширення зарядних пристроїв і павербанків з висувними кабелями є гідним втішним призом, поки ми чекаємо, коли настане наше справді бездротове майбутнє.