В основному споживачі звертаються за роз’ясненнями про нарахування та оплату за спожиті послуги, за актуалізацією даних про квартирні лічильники, за переоформленням особових рахунків на нових власників, за вирішенням проблемних питань із заборгованістю. Про це повідомила начальниця Оболонського сервісного центру Валентина Ракоча.
«Більшість співробітників нашого центру працюють від дня створення комунального концерну. Решта — понад 5 років, тому добре знають свою роботу та постійних відвідувачів. Деякі споживачі навіть намагаються потрапити до конкретного фахівця на особистий прийом, який знає базову інформацію про його особовий рахунок, специфіку проблеми тощо», — зазначила керівниця центру.
Вона нагадала, що на особистий прийом до фахівця можна записатися через сайт на вибраний зручний час або ж скористатися живою чергою. А на стійці адміністратора завжди є інформаційно-довідкові матеріали, що можуть допомогти у вирішенні базових питань щодо житлово-комунальних послуг без консультації працівника. Наприклад, візитки та оголошення про способи передачі показань квартирних лічильників, їх повірки чи заміни, найпростішого шляху для укладення договору про надання послуг або реструктуризації заборгованості, зокрема перелік необхідних для цього документів.
У разі потреби, споживачу безпосередньо в сервісному центрі допоможуть зареєструватися в особистому онлайн-кабінеті або чат-боті «Комуналка» для отримання електронної квитанції та здійснення платежів.
Також є можливість звернутися дистанційними каналами обслуговування. Із початку року фахівці Оболонського сервісного центру прийняли та опрацювали 13 700 звернень, що надійшли через месенджер Facebook, Skype та Telegram-канал.
Нагадаємо, у Києві в онлайн форматі можна поставити запитання про утримання будинків
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»