Loqal – новинний агрегатор Loqal
Новини

Ronix RH-4230 – ліхтар-повербанк, що світить на 500 метрів

Ronix RH-4230 – ліхтар-повербанк, що світить на 500 метрів
HiTech.Expert • 2 переглядів • 1 хв читання

Ronix RH-4230 – це професійний акумуляторний ліхтар, ключовою особливістю якого є максимальна дальність світіння – до 500 метрів. За рахунок якої технології вдалось досягти такого показника, та чому перед нами взагалі одна з кращих моделей у своєму ціновому сегменті. Дізнаєтесь з цього огляду.

У випадку з продуктами Ronix – дизайн коробки – це уніфіковане рішення, причому незалежно від класу виробу та приналежності. В різний час я тестував автомобільний комплект, гравер, клейовий пістолет та багато ін. інструментів (звіти за відповідними лінками), і скажу вам так – дизайн в цьому плані сплутати з рішенням конкурентів не вийде – своє поєднання червоного та сірого полотен з «домішками» інших відтінків, впізнаний стиль оформлення, деталізовані ілюстрації виробу … Все це саме Ronix і ніхто інший.

Перелічувати винесений на стінки масив даних не бачу необхідності – всі деталі на цей рахунок далі на ілюстраціях.

Щодо комплекту поставки, «з коробки» маємо, звісно ж сам ліхтар – Ronix RH-4230. Крім того, ще передбачено кабель USB-A/USB-A для підзарядки вбудованого акумулятора, наплічний ремінь та інструкція користувача.

Ну, а тепер давайте дивуватися. Точніше не так – я розповім вам про те, що здивувало мене «з коробки» у Ronix RH-4230. Вага! Саме так, не варто перепитувати, вага абсолютно не відчувається. Чому, питання скоріше риторичне, але поглянувши на габарити (див. таб. х-к вище), ну ніяк не скажеш, що ви не відчуєте вагу ліхтаря в руках. Тим не менш, особисте знайомство говорить протилежне. Тут я впевнений – ви будете вражені не менше за мене.

Друге що мені зайшло в цій моделі – акуратність збірки. Так, помітні габарити тут дають деяке право виробникові на дрібні недопрацювання (то й же люз на стику деталей) в цьому плані. Однак це не про Ronix – в компанії не роблять ставку на компроміси , зокрема в корпусі й особисто я в цьому переконуюсь вже який приклад підряд.

Компонування відтінків матеріалів нагадує корпоративний стиль виробника – червоний колір, сірий та ін., що вдало поєднуються між собою. Словом, стиль саме наших німців.

На відміну від тієї ж акумуляторної викрутки Ronix 8590, матеріал корпусу якої декотрою мірою є спірним, у Ronix RH-4230 все зрозуміло – маємо поєднання полікарбонату та пластику ABS. Перший зі згаданих виробник характеризує як небиткий. Стосовно цієї його властивості, точної характеристики я вам не дам – питання краш-теста не ставилось, однак дрібна взаємодія з довкіллям ніякими, скажімо так, проблемами на поверхні не відобразилась, що вже непогано. Таким чином, на відпочинку, або ж під час роботи з RH-4230 вдома, можна не перейматися, що ліхтарик вимкнеться назавжди вже найменшого, скажімо так, потрясіння.

А от захист корпусу від вологи не декларується, а тому раджу мати на увазі. Крім згаданих матеріалів, ще маємо кілька гумових елементів. Два з них кнопки, а третій – це заслінка порту USB – до нього ще повернемося.

Корпус є збірним – виготовлений з кількох деталей. Ключові зафіксовані гвинтовим способом, допоміжні часто «всаджені» на спеціальний термоклей. Пропрацьовано на всіх рівнях з чудовим знанням справи – навіть у відвертого причепи тут не буде жодних питань по якості збірки корпусу.

Продовжуємо дивуватися далі, хай це й звучить дещо банально. Отже, Ronix RH-4230 – це не просто ліхтар – це три ліхтарі в одному корпусі. Що маємо в підсумку!? Перш за все, «стрільба» на відстань до 500 метрів. Вона забезпечується системою CREE XM-L2 LED. Остання у нас спереду з масивною кришкою-окантуванням. До речі, режимів світіння тут два – максимальний і, як на мене, середній.

Друга система – 12-SMD 2835 LED. Розміщення на бічній панелі зліва.

Третя – червоних світлодіодів. Це вже свого роду ліхтар для того, щоб звернути увагу інших людей на те, що ви (або той, хто поруч) потребуєте допомоги. Останнє, відверто кажучи я зустрічаю вперше – виглядає цікаво, і, напевно, зайвим не буде, особливо в умовах сьогодення.

Ronix RH-4230 може використовуватися в тому числі в якості надлегкого прожектора на відстані до 500 метрів. Система SMD – це для більш ощадливого використання (відповідні цифри будуть далі) і також з двома режимами; за режим SOS все було сказано вище.

Я не виключаю, що, можливо, вже трішки дістав вас своїми позитивними враженнями щодо Ronix RH-4230, але не продовжити не можу. Так ось, в комплекті з ліхтарем передбачений наплічний ремінець і це додатковий плюс під час експлуатації ліхтаря, адже, як мінімум, звільняє користувачеві руки. Крім того, це зручно при тривалих подорожах пішки й так далі. Зручним є також формат кріплення ремінця на корпус ліхтаря; все відбувається на спеціальних «посадкових місцях» на відповідні защіпки; надійно – мав змогу пересвідчитися особисто.

Поруч з переднім зі згаданих кріплень маємо перемикач нашого полегшеного прожектора – велика червона кнопка-повзунок. Вся функціональність тут зображена на ручці справа, не переплутаєте.

За ліхтарі на бічних стінках вже все було сказано раніше; повторюватися ще раз в цьому розділі необхідності не бачу.

Позаду – кілька кнопок, індикатор рівня заряду, а ще порт USB. Кнопки відповідають за увімкнення відповідного ліхтарика справа чи ж зліва, ну, а порт USB – це вже для підзарядки.

Два з трьох заявлених виробником показників автономності я підтвердив на практиці. Отже, в режимі прожектора на максимумі маємо до 1,5 години; середній рівень світіння – близько двох годин. 12-SMD LED – 3,4 години (оф. дані – близько 4 годин). А ось в режимі SOS заміри не виконував з кількох причин, головна серед яких – 24 години блимання (а саме така офіційна автономність в цьому режимі) – це не для моїх нервів. Та й, крім того, як такої потреби також не було. Режим SOS працює і працює якісно – «спалахи» досить потужні і їх буде видно далеченько. Чи варто сумніватися в заявленій автономності!? Зважаючи на те, що показники двох згаданих режимів вище підтверджені на практиці, я вважаю що не варто.

Стосовно підзарядки, з кількох відсотків до «сотні» вбудований акумулятор заряджається за 3,5 години; в моєму випадку – від повербанка ColorWay CW-PB800LPA8BK-PDD.

А от що мені також здалось цікавим – можливість використовувати Ronix RH-4230 навіть в якості повербанку. Так, звісно, при аварійній потребі «підживити» акумулятор смартфона на кілька відсотків – мова про повне заряджання, звісно ж, не йде. Однак вже сама така можливість є приємною, адже іноді трапляються ну дуже різні позаштатні ситуації, в тому числі й такі.

Ronix RH-4230 – це одна з кращих моделей ліхтаря з цінником до 1100 гривень включно. Функціональність класу 4-в-1 (три ліхтарі + режим power bank), продумана ергономіка, якісний корпус … Та найголовніше – тут є те, чого не вистачає багатьом іншим, в тому числі кемпінговим ліхтарям – функція прожектора, завдяки якому дана модель ліхтаря може «стріляти» аж до 500 метрів.

Вартість Ronix RH-4230 – 1099 гривень

Продукт надано пресслужбою EDG GROUP

2