Чиновники часто проводять брифінги і зустрічі з представниками преси, і правопис цих слів – з частинкою «прес» – змінився у 2019 році. Якщо раніше слово «прес-конференція» писали через дефіс, то тепер – разом. Як і всі інші слова, що починаються на «прес».
Як зазначено у новому правописі, разом пишемо складні слова з першим іншомовним компонентом абро-, авіа-, авто- (само, автоматичний), агро-, аеро-, аква-, алко-, арт-, астро-, аудіо-, біо-, боди-, боді- (перед голосним), веб-, геліо-, гео-, гідро-, дендро-, екзо-, еко-, економ-, етно-, євро-, зоо-, ізо-, кібер-, мета-, метео-, моно-, мото-, нарко-, нео-, онко-, палео-, пан-, пара-, поп-, прес-, псевдо-, соціо-, теле-, фіто-, фолк- (фольк-), фоно- та ін.
Отже, усі слова, що починаються на «прес-», пишуться разом. Приклади: пресбрифінг, пресслужба, пресконференція, пресбюро, пресаташе, пресклуб, пресреліз.
Цифрові технології давно стали невіддільною частиною нашого життя. Вони всюди: на роботі, вдома та у навчанні. Унікальні можливості для здобуття освіти з їхньою допомогою пропонує і дистанційна школа «Оптіма». Завдяки інноваційним підходам та висококваліфікованим педагогам навчання стає цікавим та результативним, а учні мають змогу опановувати знання у власному темпі.
Про інші складні випадки правопису української мови читайте тут.