Loqal – новинний агрегатор Loqal
Новини

Послання омбудсмену і ванна з шампанським: чим здивував концерт Вєрки Сердючки в Одесі

Послання омбудсмену і ванна з шампанським: чим здивував концерт Вєрки Сердючки в Одесі
Одеське Життя • 0 переглядів • 1 хв читання

27 червня в Одесі на території Ibiza Beach Club відбувся концерт Вєрки Сердючки, в образі якої виступає Андрій Данилко. Під час виступу артист не тільки співав популярні хіти «Дольче Габбана», «Я не поняла» а й уперше публічно прокоментував критику через виконання російськомовних пісень у Києві.

В Одесі зірка іронічно відреагував на критику з боку уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня. Музичне шоу артист розпочав словами: “Привіт, Одеса! Зі Всесвітнім днем намбуцмена”.

У перерві між хітами Андрій Данилко вирішив трохи поспілкуватися з фанатами. Він саркастично зазначив, що останнім часом усі настільки зациклилися на скандалі з ним, що навіть забули про значно серйозніші проблеми у світі.

“Для наших омбудсменів. Мене два дні так песочили, що забули про війну Ізраїлю з Іраном”, – прокоментував артист і після цього виконав композицію “Киев-Одесса” вже українською – раніше вона звучала російською.

Також під час концерту комусь із глядачів принесли цілу ванну з пляшками шампанського Moet і з феєрверками в торті. Відео поширилося в соцмережах і викликало великий резонанс серед українців.

Пляшка такого шампанського в одеському клубі коштує щонайменше 7500. Кому призначалася ця ванна – невідомо.

Реакції користувачів у соцмережах:

13 червня відбувся концерт Вєрки Сердючки в Київському Osocor Residence, де зі сцени пролунали треки мовою країни-агресора. Рішення зірки не виключати ці музичні роботи зі свого репертуару викликало сильне обурення у ведучого Віктора Дяченка. Він подав на знаменитість офіційну скаргу мовному омбудсмену Тарасу Креміню.

За словами омбудсмена, Данилко не отримає покарання, адже це не суперечить чинному законодавству.

“Так, на превеликий жаль, у його репертуарі залишилися російськомовні пісні. Це не заборонено законом, тому що закон говорить таке: “Мовою проведення культурно-мистецьких, розважальних і видовищних заходів є державна мова. Положення цієї частини статті не поширюються на застосування мов під час виконання та/або відтворення пісень, інших музичних творів з текстом, фонограм”, – пояснив Тарас Кремінь журналістам.

Ще на тему: Мовний скандал в Одесі: охоронця звільнили за хамство і відмову говорити українською

0