GamePro CP485 – стильна та функціональна охолоджувальна підставка, що розрахована, в тому числі на великі ноутбуки. Серед особливостей моделі – 1 головний вентилятор та 4 додаткових, щоб отримати максимальний ефект, можливість регулювання швидкості, USB – порти тощо. Нещодавно я отримав можливість протестувати модель, і в цьому огляді ділюсь з вами своїми враженнями.
Але давайте про все по черзі. Постачається виріб в середній за розмірами картонній коробці з дизайном в стилістиці GamePro. Останнє – це поєднання помаранчевого спереду та чорного полотна на тильній стінці. Крім того, маємо зручну ручку для транспортування, деталізовану ілюстрацію виробу, що передає дизайн у всіх нюансах, назву моделі, перелік характеристик кількома мовами та ін. варті уваги «речі». Нижче на фото тримайте більш наочну деталізацію сказаного.
Всередині коробки у нас, власне сам виріб, кабель USB Type A/USB Type A + короткий посібник користувача.
Не знаю, як кому, але особисто мені подобається акуратний та водночас вишуканий вигляд GamePro CP485 – маємо гарний приклад того, як подати саме з таким дизайном, щоб вона могла зацікавити вже «з коробки». Стильне поєднання пластику ABS, металевої сітки, вставок у відтінку металік по периметру верхньої панелі… Словом, зроблено так, щоб зацікавити. Скажу більше – останні зі згаданих гарно доповнюють враження, коли працюєш на цій підставці з ноутбуком від 15.4 дюймів (власний досвід). Складається враження деякої “матриці», в який ти як комп’ютерний геній «керуєш світом».
Варто подякувати виробникові саме за металеву сітку верхньої панелі, а не пластикову. Автору цих стрічок є з чим порівняти – в різний період діяльності мав справу і з металом зверху, і з пластиком … Словом, за метал GamePro додатковий плюс в карму. Ще один плюс за вдалу відкидну опору, щоб ноутбук не ковзав по підставці – зручно і практично. Серед решти використаних матеріалів – монолітний пластиковий каркас, відкидна металева ніжка регулювання необхідного кута нахилу та гумові ніжки по периметру основи, на якій дана підставка встановлюється на стіл або ж іншу горизонтальну поверхню.
Стосовно якості збірки, особисто у мене питань жодних. Згадана основа на корпус кріпиться на спеціальних шарнірах – в підсумку маємо чудовий хід, без зайвого люфту чи подібного прикладу можливої «економії». Решта пластикової частини є монолітною, а тому про якусь оцінку якості тут не йдеться взагалі – безкомпромісний варіант «з коробки». З кріпленням металевої верхньої сітки проблем також ніяких. В підсумку як вже говорив вище акуратна збірка, яку продумали до дрібниць.
Наявність 5 вентиляторів «на борту» GamePro CP485 – це круто. Питання шуму поки що не підіймаємо, для цього у нас буде окремий розділ, але, забігаючи наперед скажу, що в цьому плані система вас здивує. Що ж стосовно 5-ти вентиляторів, тут доцільність вбачається в підсиленні охолодження, в тому числі окремих компонентів. Погодьтесь – має місце бути.
Вся п’ятірка отримала можливість регулювання швидкості по шести рівням; відповідне коліщатко на задній бічній стінці. Тут же поряд два порти USB; до їх особливостей ми ще повернемося.
З цікавих «речей» позаду, крім металевої ніжки регулювання нахилу, ще у нас невелика наліпка з різноманітними технічними даними.
Загалом, ні перше, ні друге, ні будь-яке наступне підключення ноутбука до GamePro CP485 не потребує абсолютно ніяких особливих знань чи вмінь, а всі «маніпуляції в цьому плані – це підключення «штатного» кабелю на будь-який порт підставки та будь-який вільний USB-порт ноутбука – 2-3 секунди не більше. Система починає працювати відразу ж по підключенню.
Щодо другого порту, який є також «на борту» GamePro CP485. Наявність його тут пояснюється просто – маємо формат компенсації. Таким чином, ви можете під’єднати до цього порту ту ж мишку, або інший аксесуар. Погодьтесь – зручно!
Перше – про шум. Нагадаю, «штатний» регулятор швидкості забезпечує шість рівнів. «З коробки» система працює на третьому-четвертому, і знаєте що, навіть наш ну дуже тонкий ASUS UX331F виявився дещо шумнішим рівня роботи GamePro CP485. Власне через це я спочатку подумав, що підставка «не завелась»! Відверто вражає. На максимумі звук дещо помітніший, але ні від роботи, ні від перегляду відео на «мінімалках» звуку не відволікає.
З ноутбуком ASUS R414U шум також протестував. Ця машинка дещо шумніша UX331F, тому на фоні її робота CP485 навіть на 5 швидкості ледь помітна.
Друге – ефективність. В цьому плані підставка напрочуд крута. Вже через 10-15 хвилин замість помітного тепла від клавіатури почала відчуватися прохолода; погодьтеся – це, як мінімум, комфортніше.
А далі тримайте тест. Чотири години роботи ноутбука «підігріли» процесор до 87 градусів, а графіку до 70. А вже через 1,2 години роботи на підставці на 5 швидкості (таким чином, маємо невеликий запас потужності), маємо 73 та 55 градусів відповідно. Навантаження не мінялось. Будь-які додаткові коментарі тут, на мій погляд, зайві.
GamePro CP485 – це ефективна модель охолоджуючої підставки для ноутбука з дисплеєм до 21 дюйма. Крім того, виріб акуратно зібраний, у нього чудовий дизайн, практично безшумна робота, можливість обрати найбільш оптимальний для вас кут нахилу та запасний порт USB, щоб ви могли компенсувати зайнятий цим «холодильником» на ноутбуці.
Продукт надано пресслужбою GamePro.