Мета переслідує авторів, які крадуть контент інших користувачів, в рамках більш широких зусиль, спрямованих на виправлення стрічки Facebook. У своєму останньому оновленні компанія виклала нові кроки, яких вона вживає для покарання акаунтів, що крадуть чужі роботи.
У блозі для авторів Meta повідомляє, що акаунти, які “неодноразово” і “неналежним чином” повторно використовують текстові пости, фотографії або відео інших акаунтів, будуть демонетизовані “на певний період часу”. Meta willa також заблокує всі їхні пости, а не лише ті, що містять образливий контент. Компанія зазначає, що ці зміни спрямовані на “багаторазовий репост контенту інших авторів без дозволу або значущих поліпшень”, а не на контент на кшталт реакційних відеороликів.
Раніше Meta вже робила подібні кроки, щоб винагороджувати оригінальний контент в Instagram, де компанія активно замінювала репостовані ролики на оригінальний кліп. Зараз компанія заявляє, що розглядає аналогічний крок у Facebook, додаючи посилання на оригінальне відео, коли виявляє дублікат.
Останнє покарання відбулося в той час, коли Meta заявила, що намагається зменшити кількість спаму та інших небажаних дописів у стрічці Facebook. Раніше цього року компанія заявила, що демонетизує авторів, які поширюють пости зі спам-підписами, і переслідуватиме авторів, які маніпулюють взаємодією на платформі. У своєму останньому оновленні Meta повідомила, що з початку року вона покарала понад 500 000 акаунтів, які використовували таку тактику, “застосувавши заходи, починаючи від зниження рейтингу їхніх коментарів та зменшення поширення їхнього контенту і закінчуючи запобіганням монетизації цих акаунтів”. Компанія також видалила понад 10 мільйонів профілів, які, за її словами, видавали себе за “великих виробників контенту”.
Крім того, Meta запускає нові інсайти в додатку, які, за її словами, можуть допомогти ріелторам зрозуміти проблеми, що впливають на їхнє охоплення або статус монетизації. Нова інформаційна панель висвітлюватиме потенційні проблеми, такі як неоригінальний контент або спам-підписи, а також проблеми, що впливають на монетизацію.