Loqal – новинний агрегатор Loqal
Новини

Браузер Microsoft Edge тепер завантажує сайти ще швидше

Браузер Microsoft Edge тепер завантажує сайти ще швидше
HiTech.Expert • 4 переглядів • 1 хв читання

У новому повідомленні, опублікованому в блозі Windows, корпорація Microsoft заявляє, що вона “досягла важливого етапу” в покращенні швидкості роботи користувацького інтерфейсу Edge. Тепер браузеру Microsoft потрібно менше 300 мілісекунд, щоб почати рендеринг перших частин веб-сайту для користувачів, будь то текст, зображення або частини користувацького інтерфейсу.

Цей показник, відомий як First Contentful Paint (FCP), Google запровадив у своєму браузері Chrome у 2017 році, і, за словами Microsoft, “галузеві дослідження показують, що очікування початкового контенту довше, ніж 300-400 мс, може суттєво вплинути на задоволеність користувачів”. Однак, хоча завантаження перших елементів сайту менш ніж за 300 мілісекунд може допомогти браузеру відчути себе швидким і чуйним, FCP не є показником того, скільки часу знадобиться для повного завантаження сайту.

Оновлення можуть переконати деяких користувачів перейти на Edge, який наразі займає менше п’яти відсотків світового ринку браузерів порівняно з 68 відсотками Chrome. Незабаром Microsoft також може зіткнутися з новою конкуренцією з боку таких компаній, як OpenAI, які також розглядають можливість впровадження власних браузерів на додаток до існуючих інструментів веб-пошуку зі штучним інтелектом.

Покращення слідують за аналогічним підвищенням продуктивності, про яке Microsoft повідомляла в попередніх публікаціях блогу, що стало можливим завдяки постійним зусиллям компанії з міграції користувальницького інтерфейсу Edge на швидшу архітектуру WebUI 2.0, яка “мінімізує розмір наших пакетів коду і кількість коду JavaScript, що виконується під час ініціалізації інтерфейсу користувача”.

У лютому минулого року Microsoft заявила, що завантаження, історія та створення нових приватних вкладок браузера Edge відбуваються в середньому приблизно на 40 відсотків швидше. Компанія заявляє, що з того часу вона забезпечила аналогічні покращення продуктивності для 13 додаткових функцій браузера, включаючи більш гнучкі налаштування, розділений екран, який тепер забезпечує “майже миттєву навігацію та менші затримки завантаження”, а також більш плавне відтворення функції “Читання вголос”, яка працює на основі штучного інтелекту та орієнтована на забезпечення доступності.

У найближчі місяці корпорація Microsoft планує впровадити додаткові покращення продуктивності Edge для таких функцій, як попередній перегляд друку та розширення.

4